Asistent/ka s možností karierního růstu v automotive (Ref. č.: A4879)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Jičín
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- účast na poradách a jednáních, pro které budete zpracovávat i podklady- překlady textů- komunikace napříč společností, s partnery a mateřskou společností- správa podkladů pro reporting- správa směrnic ředitele závodu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost karierního růstu- práci na hlavní pracovní poměr- 5 týdnů dovolené- příspěvky na vzdělávání a stravování- 13. a 14. plat

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro výrobní společnost v automotive hledáme asistentku nebo asistenta generálního ředitele, který se nebojí komunikace v angličtině, je ambiciozní a chce se učit stále novým věcem!
Čeká Vás zasvěcení do všech oddělení a pokud budete šikovná/ý, tak i možnost profesně růst.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- AJ komunikativní- energickou osobnost, schopnou samostatně pracovat- MS office na pokročilé úrovní- ŘP sk B.- šanci má i ABSOLVENT!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

110 00 Praha 1
www.manuviarecruitment.com
ID: 3584829   Datum zveřejnění: 23.2.2019  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.