Konzultant aplikačního SW (Ref. č.: A4914)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zajištování konzultací s podporou aplikačního SW- účast na implementačních pracech a podpora zákazníkovi - účast při zahájení provozu aplikace- řešení potřeb zákazníka.

Informace o mzde

40 000-55 000 Kč/hod

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce v české firmě pro významné zákazníky i v zahraničí- možnost home office- výkonnostní odměny- benefity z věrnostního programu společnosti- odborné a jazykové vzdělávání- notebook a mobilní telefon- kariérní růst.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chceš mít možnost věci ovlivnit? Chceš mít přímý vliv na zlepšování procesů? Do našho IT týmu hledáme kolegu na pozici Konzultanta aplikačního SW, který bude posuzovat proveditelnost a koordinovat servisní a rozvojové činnosti. Jestli jsi technický typ a zároveň máš prozákaznický přístup. Pak jsi náš člověk.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Min. SŠ vzdělání- PL/SQL (pokročilý)- UNIX (pokročilý)- JAVA, C++ (případně C #) -základy- ochota cestovat- komunikační a prezentační schopnosti- logické a analytické myšlení- vysoké pracovní nasazení- anglický jazyk - B1- řidičský pr.sk. B.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

ID: 3593175   Datum zveřejnění: 4.2.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40 000-55 000 Kč/hod