Engineer CNC (Ref. č.: A4925)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Most
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- řízení kompletního procesu CNC obrábění- seřizování, vyhodnocování korekcí- zavádění změn- kontrola kvality procesů - zajištění nápravného opatření- vyhodnocování SPC analýz- návrh nového řešení pro zlepšení efektivity obrábění- trénink CNC operátorů- spolupráce s oddělením kvality a procesním inženýringem.

Informace o mzde

42 000-50 000 Kč/měs

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou práci s motivujícím platovým ohodnocením- možnost odborných školení- další firemní benefity (stravenky, osobní ohodnocení, vitaminové balíčky atd.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jsi zkušený v procesu CNC obrábění? Nebojíš se navrhnout nové řešení? Cítíš se v této oblasti tak silný, že si troufneš trénovat druhé? V tom případě jsi náš hledaný - MASTER CNC! :)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Min. SŠ vzdělání (zaměření CNC)- praxe v CNC obrábění hliníku - výhodou- znalost čtení technické dokumentace- znalost nástrojů lean výroby- analytické myšlení- samostatnost- Aj /NJ - komunikativně.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

ID: 3593896   Datum zveřejnění: 5.3.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   42 000-50 000 Kč/měs