Elektromechanik (Ref. č.: A3305)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?- Velmi samostatná pozice.- Budete provádět mechanické práce na montáži strojů.- Budete pracovat podle elektroplánu.- Po zaučení budete provádět finální nastavení strojů a uvádět do provozu řídící systémy.- Řešení technických problémů se servisním a prodejním oddělením.

Informace o mzde

23 000-30 000 Kč/měs

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám: - Praxi ve firmě, která je jedničkou na trhu.- Čisté a moderní pracovní prostředí.- Podporujeme karierní růst a osobní vzdělávání.- Možnost seznámení s nejmodernějšími technologiemi.- Cestování po celém světě.- Jazykové kurzy.- Příspěvek na penzijní připojištění.- Při relokaci krásný služební byt.- Zaměstnanecké akce.- Využívání firemní chaty v Krkonoších k rekreaci.- Stravování ve firemní jídelně s výtečnou kuchyní.- Pravidelné zvyšování mezd

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jsme mezinárodní společnost, která se neustále soustředí na moderní technologie v oboru automotive, železničním, lodním a leteckém průmyslu. Naše odbornost zasahuje i do oblasti větrné a solární energie. Jednoduše jsme zárukou inovativní techniky! Pokud máš chuť se neustále vzdělávat a podílet se na utváření budoucnosti, rádi Tě přivítáme u nás v týmu!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měl/a znát?- SŠ v oboru strojním nebo elektrotechnickém.- Vyhláška 50/78.- Schopnost samostatně a systematicky pracovat.- Znalost čtení strojních výkresů.- Praxe na podobné pozici výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

ID: 3595642   Datum zveřejnění: 7.3.2019  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   23 000-30 000 Kč/měs