Strojní konstruktér (Ref. č.: A3546)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat:- Konstruování přípravků v programu NX.- Práce v týmu zkušených konstruktérů.- Řešení projektů pro zákazníky z celého světa.- Komunikace s technology a zkušenými experty.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídneme Vám:- Při relokaci krásný služební byt.- Moderní a čisté prostředí.- Práci se špičkovými technologiemi.- Možnost kariérního růstu.- Firemní jazykové kurzy.- Zaměstnanecké akce.- Využívání firemní chaty v Krkonoších k rekreaci.- Stravování ve firemní jídelně s výtečnou kuchyní.- Penzijní připojištění- Pravidelné zvyšování mezd- Půlroční a roční bonusy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Skvělá příležitost pro konstruktéry či absolventy ve společnosti, která využívá nejmodernější technologie broušení a patří mezi jedničky na trhu v ČR i v zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měl mít:- VŠ vzdělání (fakulta strojní).- Znalost konstrukčního programu (alespoň ze školy).- Aktivní znalost anglického, nebo německého jazyka.- Zapálení a chuť se neustále zlepšovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Revoluční 655/1
Praha 1
www.manuviarecruitment.com
ID: 3595643   Datum zveřejnění: 7.3.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.