Elektroinženýr (Ref. č.: A3332)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká:- Příprava a realizace vývojových zkoušek.- Organizace projektů a vedení týmu elektrotechniků.- Příprava a dohled nad technickými požadavky prováděných zkoušek.- Návrhy a rozvíjení zkušební metodiky zkoušek.- Sběr dat, vyhodnocení průběhu a výsledků zkoušek.- Komunikace se zákazníky.

Informace o mzde

35 000-45 000 Kč/měs

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout:- Relokační příspěvek. - 5 týdnů dovolené.- Příspěvek na penzijní připojištění.- Stravenky.- Možnost jazykových kurzů.- Velmi příjemnou firemní kulturu. - Pružnou pracovní dobu. - Různorodou práci na velmi zajímavých projektech.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Světový leader v oblasti výzkumu a vývoje pro automobilový průmysl se neustále vyvíjí, a proto do svého týmu hledá energického parťáka, který je elektro odborníkem a má techniku v krvi.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:- VŠ/SŠ technického směru.- Schopnost pracovat samostatně. - Zodpovědný přístup k zadaným úkolům.- Dobrá znalost MS OFFICE.- Znalost AJ.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

ID: 3595646   Datum zveřejnění: 7.3.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35 000-45 000 Kč/měs