Účetní (Ref. č.: A4895)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Vyškov
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zpracování a kontrola účetních dokladů, faktur, zápočtů.- Příprava podkladů pro vykazování daní, závěrkové práce, audity.- Párování účetních dokladů a další administrativa.- Podílení se na rozvoji informačního systému.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Příspěvek na stravování, na penzijní připojištění.- Jazykové kurzy.- Práci ve společnosti, která podporuje u zaměstnanců kariérní růst.- Nástup je možný ihned, příp. dohodou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Do mezinárodní výrobní společnosti aktuálně obsazujeme pozici účetní. Jestliže máte praxi v účetnictví a dorozumíte se anglicky, dejte nám o sobě vědět a zapojte se do výběrového řízení.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Ekonomické vzdělání a praxi v účetnictví. - Znalost českých účetních předpisů a základy daňové problematiky.- AJ – alespoň mírně pokročilá znalost.- Dobrá znalost práce s MS Office, zejména Excel.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Revoluční 655/1
Praha 1
www.manuviarecruitment.com
ID: 3596198   Datum zveřejnění: 8.3.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.