Vývojář C/C++ / Embedded (Ref. č.: A4643)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní Vaší práce bude:- návrh a vývoj nového SW v multiplatformním prostředí

Informace o mzde

45 000-65 000 Kč/měs

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co u nás můžete získat:- zkušenosti z různorodých projektů v oblasti průmyslové automatizace- práci s využitím nejmodernějších technologií- platové ohodnocení dle Vašich schopností a zkušeností- 5 týdnů dovolené- stravenky v hodnotě Kč 90,--- nadstandardní zdravotní péči- výhodné zdravotní pojištění- příspěvek na penzijní připojištění- roční bonusy- pružný začátek a konec pracovní doby- občasná práce z domovaNástup je možný ihned.Zní to lákavě?Pošlete nám svůj životopis, ať můžeme dohodnout osobní setkání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Baví vás vestavěné programování?
Je kódování v C a C++ pro Vás spíše koníčkem než prací?
Rádi byste nastartovali kariéru anebo prohloubili své zkušenosti v tomto IT oboru?
Pojďte pracovat pro stabilní společnost a realizovat se na projektech pro klientelu z US za používání nejmodernějších technologií. Budete se podílet na vývoji SW řešení v oblasti průmyslové automatizace a přijdete do styku s projekty nejrůznějšího druhu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co musíte umět a znát:- C a C++ nejen teoreticky, ale hlavně mít zkušenosti z praxe- nadšení pro psaní SW- prima osobnost a týmového ducha- znalost AJ alespoň pasivně na mírně či středně pokročilé úrovni (B1-B2)- schopnost pracovat samostatněVýhodou pro Vás je pokud máte navíc:- zkušenost s embedded vývojem- zkušenost s prací s vláky a jejich synchronizací

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

ID: 3597489   Datum zveřejnění: 11.3.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45 000-65 000 Kč/měs