Vývojář v C, C++ a C# (Ref. č.: A4166)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší náplní práce:- vývoj nového SW v multiplatformním prostředí

Informace o mzde

40 000-50 000 Kč/měs

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čeho si u nás užijete:- různorodých projektů v oblasti průmyslové automatizace- využití nejmodernějších technologií- platové ohodnocení dle Vašich schopností a zkušeností- 5 týdnů dovolené- stravenky v hodnotě Kč 90,--- nadstandardní zdravotní péči- výhodné zdravotní pojištění- příspěvek na penzijní připojištění- roční bonusy- pružný začátek a konec pracovní doby- kopec srandy v prima kolektivu včetně cool firemních akcíNástup je možný ihned.Zní to zajímavě?Pošlete nám svůj životopis, ať můžeme dohodnout osobní setkání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Umíte čistě programovat v C, C++ a C# ?
Máte nadšení pro psaní SW a zároveň týmového ducha?
Připojte se k našemu týmu vývojářů a splňte si svůj sen pracovat s nejmodernějšími technologiemi.
Jsme součástí nadnárodní společnosti, užíváme si zajímavé projekty, stabilitu ve firmě a baví nás průmyslová a podniková automatizace. Jste na stejné vlně? Pak čtěte dál.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co umíte a znáte:- C, C++ a C#- baví Vás vyvíjení a psaní kódů- rádi pracujete v týmuCo je Vaší výhodou:- zkušenosti s testováním- zkušenosti s embedded vývojem- znalost procesního řízeníCo od Vás očekáváme:- flexibilitu - ochotu učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

ID: 3597491   Datum zveřejnění: 11.3.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40 000-50 000 Kč/měs