Business / System Analyst Praha (Ref. č.: A4610)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Komunikace se zákazníkem a s interním vývojovým týmem,- tvorba business a systémových analýz pro finanční instituci,- vytváření dokumentů funkční specifiikace,- kontrola navrženého designu,- vývoj konceptů pro specifické aplikace,- impact analýzy,- vytváření systémové dokumentace - architektura, analýzy, design.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Motivační roční finanční bonus,- multisportka,- penzijko,- 5 týdnů dovolené,- sick days,- flexibilní pracovní doba,- výuka AJ,- stravenky, občerstvení na pracovišti,- potenciální služební cesty do exotických destinací,- nezapomenutelné teambuldingy a vánoční večírky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro úspěšnou IT firmu, zaměřenou na vývoj core systému pro finanční instituce v Evropě, Asii i USA, hledáme Byznys/ Systémového Analytika, který se nebojí analýzy vysokoobjemových aplikací s velkou přesností.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Zkušenost na obdobné či ekvivalentní pozici (BI/ solution, systémový/ IT analytik, vývojář, product manager) alespoň 3 roky,- znalost analytických postupů,- znalost UML,- zkušenost s CASE nástroji, nejlépe s programem Enterprise Architect,- základní znalost Oracle databáze, PL/SQL,- analytické a logické myšlení,- výborná angličtina,- ochota cestovat cca 2x za rok přes půlku planety.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Revoluční 655/1
110 00 Praha 1
www.manuviarecruitment.com
ID: 3599618   Datum zveřejnění: 13.3.2019  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.