Specialista Procurementu/Financí se SAPem

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000-70 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co nejrychleji hledáme specialisty, kteří již pracovali ve velké mezinárodní společnosti na pozicích ve financích nebo v procurementu. Budete specialistou pro SAP a celkově support pro nově vzniklý tým. Budete aktivně komunikovat i s týmem v zahraničí. Hledáme komunikativní a pohotové lidi, kteří jsou trpěliví a to nejen vůči svému okolí, ale i vůči sobě. Budete dohlížet na celé procesy v rámci finančních toků ve společnosti, protože budete jeden z klíčových lidí pro práci se systémem a se SAPem. Budete testovat, inovovat, ale také pomáhat kolegům se vzniklými problémy. Ve všem Vás rádi zaučíme a vším Vás provedeme již na začátku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nabízíme Vám skvělé finanční ohodnocení a raketový rozjezd kariéry v mezinárodní farmaceutické společnosti
- možnost dalšího vzdělávání a jazykových kurzů
- pokročilý systém cafeterie
- možnost home office a klouzavé pracovní doby
- kompletní zaučení na pozici, prezentace celé společnosti
- krásné a moderní pracovní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme specialisty, kteří už pracovali ve velkých společnostech na pozicích ve financích či v procurementu a jsou opravdu dobří v SAPu! S námi můžete rozjet nový tým a hlavně našlápnout svou kariéru v renomované farmaceutické společnosti!"

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výbornou znalost SAPu - ideálně více než jeden modul (hledáme super-usera)
- velice dobrý MS Excel - kontingenční tabulky, pokročilé fce
- zkušenost v rámci financí nebo E2E procesů v korporátu
- perfektní angličtina - každodenní komunikace se zahraničím
- alespoň základní znalost účetních procesů
- schopnost bezproblémové komunikace a myšlenkové nastavení na řešení problému
- schopnost dojíždět každý den přes metro A

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3602679  Datum zveřejnění: 18.2.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50 000-70 000 Kč/měs