IT specialista (Ref. č.: A4963)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Liberec
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Management MS serverů ve VMWare- Instalace a konfigurace PC (Windows 7, Windows 10)- Správa počítačové sítě a uživatelských stanic- Instalace síťových zařízení, tiskáren, switchů, routerů- Správa a evidence zálohování- Základní konfigurace switchů (VLAN, trunk apod.)- Správa uživatelů a skupin v AD- Správa Helpdesku – komunikace s centrálou v zahraničí- Podpora koncových uživatelů- Monitoring síťových problémů a jejich řešení- Nákup a evidence IT zařízení + příslušenství- Zajišťování záručního a pozáručního servisu a oprav IT systémů a zařízení- Vedení a aktualizace dokumentace infrastruktury (HW i SW)- Kooperace činností s lokálním i mezinárodním IT týmem- Samostatná realizace naplánovaných IT projektů dle instrukcí nadřízeného

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí a podporu stabilní globální společnosti- Zajímavou a perspektivní práci v mezinárodním prostředí- Dynamické prostředí s příležitostmi pro rozvoj- Moderní a příjemné pracovní prostředí- Atraktivní mzdové podmínky- Roční bonusy- Pravidelný roční růst mezd- Týden dovolené nad rámec- Příspěvky na volnočasové aktivity- Bonusy za odpracované roky- Sezónní balíčky aj.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Přední světový výrobce komponentů pro automobilový průmysl rozšiřuje svůj IT tým!
Staňte se jejím členem a pracujte s námi v perspektivní a neustále se rozvíjející společnosti v Libereci.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (obor informatika či výpočetní technika výhodou)- Výbornou znalost Windows 7 a 10, MS Office, Windows Server- Znalost SQL serveru- Znalost HW, schopnost detekce závad- Síťová problematika a základní protokoly TCP/IP- Vstřícný, samostatný a tvůrčí přístup k práci- Znalost AJ - komunikativní - ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Revoluční 655/1
Praha 1
www.manuviarecruitment.com
ID: 3603681  Datum zveřejnění: 19.2.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.