Test Lead (Ref. č.: A4977)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?Čeká Vás práce na testování nové generace klíčového SW produktu v oblasti engineeringu.Do Vaší kompetence bude spadat i výběr metodiky a technologie, psaní testů a koordinace vývojářů.

Informace o mzde

45 000-70 000 Kč/měs

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?Kromě přátelské atmosféry a fajn kolektivu, kde je vždy příležitost vyzkoušet si nové technologie a dále se sebevzdělávat a posunovat hranice svých znalostí na Vás také čeká:* stabilní a dlouhodobá práce * práce se zajímavými technologiemi* možnost uplatňovat vlastní zkušenosti a učit se nové technologie a procesy* spolupráce s mezinárodním týmem talentovaných a zkušených lidí* motivující finanční ohodnocení dle Vašich znalostí a zkušeností* 13. plat* 5 týdnů dovolené* sravenky* flexibilní pracovní doba* příspěvek na penzijní připojištění* nadstandardní zdravotní péčea samozřejmě firemní a týmové akce.Nástup je možný ihned nebo dohodou.Zajímavé?Těšíme se na Váš životopis :-)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Láká Vás SW vývoj a zároveň Vás to táhne i k testování?
Právě k sobě do týmu hledáme obojživelníka testera/vývojáře, který bude mít na starosti vývoj a testování automatizovaných testů.
Jsme přátelská a stabilní firma, pracujeme v oblasti průmyslové automatizace a máme k dispozici nejnovější technologie a prostředky.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké zkušenosti a znalosti byste měli mít?* 2 roky praxe s automatizovaným testováním SW psaného v JavaScriptu, TypeScriptu, Node.js, XML, JSON, HTTP/HTTPS* zkušenost s vývojem automatizovaných testů psaných v JavaScript, TypeScript, Python, Bash apod.* výhodou je zkušenost s GitLab* výhodou je rovněž zkušenost s designem za použití UML, OOP, klient/server* další výhodu pro vás bude zkušenost s procesy pro kvalitu kódu (code reviews, unit testy)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

ID: 3613411   Datum zveřejnění: 4.3.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45 000-70 000 Kč/měs