CNC operátor - 2.směnný provoz! (Ref. č.: A5005)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Okres Jičín
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce na CNC obráběcích centrech v prototypové výrobě zaměřené na automotive.Jedná se o obrábění prototypových lisovacích nástrojů, prototypových dílů, designových a pohledových maket částí vozů a různých typů přípravků.Podle zkušeností budete mít možnost práce na tří- a pěti-osých strojích.Jedná se o rozmanitou práci, při které budete spolupracovat nejen se zkušenými CAM programátory, ale i s dalšími kolegy z oblasti stavby nástrojů, lisování, kontroly a měření.

Informace o mzde

25 000-32 000 Kč/měs

Zaměstnanecké výhody, benefity

- různorodou práce v prototypové výrobě ve dvousměnném provozu- zaškolení od zkušených kolegů- 26 dní dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění- příspěvek na přechodné ubytování- nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro společnost s českými kořeny, která patří mezi významné poskytovatele vývojových služeb pro automotive, hledáme do týmu vývojové protoypové dílny kolegu na pozici CNC operátora.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- střední vzdělání s výučním listem v oboru obráběč kovů, nástrojař, zámečník nebo mechanik-opravář- manuální zručnost, samostatnost- odpovědný a důsledný přístup- znalost řídícího systému Heidenhain výhodou- zkušenosti s CNC obráběním výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

ID: 3615341   Datum zveřejnění: 6.3.2019  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25 000-32 000 Kč/měs