Aplikační Technik (Ref. č.: A5019)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zajištění technického servisu u klíčových zákazníků po celém světě,- realizace a dokumentace zkoušek u zákazníka,- příprava seminářů a technických školení,- technická podpora,- spolupráce s s obchodníky při zjištění potenciálu další obchodní příležitosti,

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Možnost se samostatně realizovat a prodat svou práci ve stabilní, prosperující nadnárodní společnosti,- kontakty a spolupráci se zahraničními kolegy, - kvalitní technické vybavení,- zaškolení,- ubytování ve firemním bytě v případě relokace,- prac.doba 37,5hod/týdně, jednosměnný provoz,- 25 dní dovolené,- 3 dny na regeneraci,- příspěvek na penzijní připojištění (4% z hrubé mzdy po ZD),- sportoviště v místě zaměstnavatele.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření,- zkušenosti a znalosti ze strojírenství,- angličtina na komunikativní úrovni,- ruský jazyk výhodou,- uživatelská znalost PC - MS Office- flexibilita – ochota cestovat, řidičský průkaz sk. B,- komunikační a organizační schopnosti, prezentační dovednosti,- samostatnost, spolehlivost, ochota spolupracovat a vzdělávat se.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Revoluční 655/1
110 00 Praha 1
www.manuviarecruitment.com
ID: 3620505   Datum zveřejnění: 13.3.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.