IT Security Administrator (Ref. č.: A5023)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starost?- identifikování a řešení technických a bezpečnostních událostí interního IT prostředí- definování bezpečnostních požadavků a nastavení bezpečnostních pravidel- rozvíjení bezpečnostní technologie a zpracovávání jejich výstupů- hlášení bezpečnostních problémů- tvorba a aktualizace technické dokumentace

Informace o mzde

55 000-70 000 Kč/měs maximálně dají 75K, v inzerátu uvádím schválně méně

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžete očekávat Vy od nás?* férové jednání* zajímavé finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí* roční bonus* občasná práce z domova* 5 týdnů dovolené* stravenky* relaxační místnost, společenské a sportovní akce* zvýhodněný mobilní tarif* kariérní rozvojNástup je možný ihned či dohodou.Pokud chcete být u vzniku nových produktů a IT řešení v telekomunikacích a pokud Váš profil odpovídá technickým požadavkům, rádi se s Vámi uvidíme při osobním setkání - stačí poslat Váš životopis a práce snů může být Vaše.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Přemýšlíte o změně, protože Vás současná náplň práce už dávno nebaví?
Hledáte stabilní zázemí, pestrou práci, fajn kolegy a profesní rozvoj?
Toto všechno Vám můžeme dát :-)
Jsme prosperující mezinárodní společnost a naší parketou je poskytování komplexních SW řešení pro oblast telekomunikací. Jdeme s dobou a tak u nás budete mít příležitost přijít do styku s nejnovějšími technologiemi a IT nástroji. Kromě vlastního vývoje se také zabýváme řešeními jiných dodavatelů, které úspěšně integrujeme.
Aktuálně hledáme k sobě do týmu pohodového kolegu či kolegyni na pozici IT Security Administrátor.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?* praxe v oblasti IT security min. 3 roky* znalost IT technologií spojených s informační bezpečností* znalost principů auditního logování OS, DB atp.* zkušenost s: SIEM, Vulnerability scanner, Log management, Antivirus, Security Gateway* zkušenost s administrací systémů MS Windows Desktop, MS WIndows Server + výhodou je Linux, MS Active Directory, Antivirus, DLP, Full Disk atp.* zkušenost se: Snort, TCPDUMP, WireShark etc.* velmi dobrá znalost: CISCO a Sophos technologií, TCP/IP a dalších síťových protokolů* výhodou je znalost ISO27001, ITIL, COBIT, SOX* výhodou je také znalost certifikace Cisco CCNA security nebo CCNP secuirty* AJ na úrovni mírně pokročilé (stačí technická)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

ID: 3621369   Datum zveřejnění: 14.3.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   55 000-70 000 Kč/měs maximálně dají 75K, v inzerátu uvádím schválně méně