Vedoucí skladu a logistiky (Ref. č.: A4785)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Louny
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- návrh, vývoj a optimalizace logistických procesů toku materiálu- návrh skladových prostor- zapojení do projektů, zastupování logistického oddělení- účast na rozvoji efektivity skladových zásob a udržování zásob na vhodné úrovni- tvorba, zavádění a kontrola metody 5S v logistice

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé platové ohodnocení- možnost dalšího vzdělávání- 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc- flexibilní pracovní dobu- dotované stravné

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pokud máte zkušenost s výrobní logistikou v automotive společnosti a chcete pracovat v moderní mezinárodní společnosti, máte šanci stát se jedním z nás.

Požadavky na zaměstnance

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ/SŠ vzdělání- zkušenosti na obdobné pozici v automotive- AJ - B2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

ID: 3621522   Datum zveřejnění: 14.3.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.