Executive Assistant with English and German (Ref. č.: A4859)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Podpora Top management společnosti (německy hovořících)* Organizace kalendáře managerů, zajištění letenek a ubytování na služebních cestách * Příprava a organizace meetingů včetně zápisů z porad * Další běžná administrativní agenda

Informace o mzde

35 000-38 500 Kč/měs

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Mezinárodní prostředí, každodenní využití jazyků.* 5 týdnů dovolené.* Jazykové kurzy * Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění * Příspěvek na volnočasové aktivity * Mobilní telefon * Teambuildingové aktivity.* Možnost využití home office. * Stravenky* Moderní kancelář na Praze 4.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Mluvíte plynně německy a ovládáte i angličtinu? Chcete rozjet svoji kariéru v mezinárodní společnosti na pozici asistenta/tky.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Min. SŠ vzdělání.* Výborná znalost němčiny (B2) a dobrou znalost angličtiny (B1) * Zkušenost na pozici Asistenta/ky nebo v administrativě výhodou* Pro klientský přístup, pečlivost * Znalost sady MS Office. * Komunikativní a dynamická osobnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

ID: 3623295   Datum zveřejnění: 18.3.2019  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35 000-38 500 Kč/měs