Produktový Specialista pro Jižní Moravu (Ref. č.: A4565)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Návštěvy lékařů specialistů (psychiatrů) v nemocnicích a velkých střediscích.* Péče o JM region * Organizace a realizace seminářů ve svěřeném regionu.* Účast na kongresech v rámci ČR i v zahraničí.* Pravidelné vyplňování reportů a další administrativa.

Informace o mzde

40 000-55 000 Kč/měs

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Čtvrtletní bonusy z prodeje* 5 týdnů dovolené.* Kariérní růst v rámci mezinárodní společnosti* Služební vůz, telefon, notebook.* Prostředí stabilní společnosti, která dbá na spokojenost svých zaměstnanců

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Do originální farmaceutické společnosti hledáme zkušeného Produktového Specialistu do oblasti psychiatrie.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ / VOŠ vzdělání v oblasti farmacie, medicíny, přírodních věd nebo příbuzném oboru je nezbytné* Zkušenost na pozici farmaceutického reprezentanta alespoň 2 roky v (ideálně v originální farmaceutické firmě).* ŘP skupiny B. - aktivní řidič * Velmi dobré komunikační a prezentační dovednost.* Tah na bránu a příjemné vystupování.* Znalost angličtiny výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

ID: 3624851   Datum zveřejnění: 20.3.2019  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40 000-55 000 Kč/měs