Farmaceutický reprezentant pro Pardubicko

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Pardubice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000-35 000 Kč/měs fixní mzda + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Návštěvy lékařů specialistů - Pravidelné vyplňování reportů.- Organizace a realizace seminářů.- Účast na kongresech v rámci ČR i v zahraničí. - Péče o svěřený region.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Velmi dobré finanční ohodnocení + bonusy- 5 týdnů dovolené- Kariérní růst v rámci mezinárodní společnosti- Služební vůz, telefon, notebook- Prostředí stabilní společnosti, která dbá na spokojenost svých zaměstnanců- flexibilní pracovní doba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Medicínský reprezentant - Pardubicko pro originální farmaceutickou společnost.
Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ (farmacie, lékařství, přírodní vědy)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ / VOŠ vzdělání (farmacie, medicína, přírodní vědy nebo příbuzný obor) nebo SŠ ve zdravotnictví či příbuzném oboru + praxi jako farmaceutický reprezentant- Zkušenost na stejné pozici alespoň 3 roky v originální farmaceutické firmě.- ŘP skupiny B. - Velmi dobré komunikační a prezentační dovednost. - Tah na bránu a příjemné vystupování. - Komunikativní znalost angličtiny výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3624852  Datum zveřejnění: 20.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000-35 000 Kč/měs fixní mzda + bonusy