Compliance Officer (Ref. č.: A5032)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Kompletní vytvoření a implementace compliance strategie pro celou společnost.- Zodpovědnost za vypracování interních směrnic. - Každodenní komunikace s mezinárodním týmem. - Pravidelný reporting.- Příprava a realizace tréningů pro kolegy napříč firmou. - Řešení ad hoc úkolů.

Informace o mzde

50 000-80 000 Kč/měs

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Atraktivní finanční ohodnocení.- Širokou a pestrou škálu benefitů.- Možnost karierního růstu.- Zázemí stabilní a mezinárodní společnosti.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Aktuálně hledáme Compliance Officera pro významnou farmaceutickou společnost v Praze.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vysokoškolské vzdělání (právo či ekonomie).- Výborná znalost angličtiny.- Minimálně 2 roky zkušeností v oblasti compliace z mezinárodní společnosti (ideálně s přesahem do více zemí). - Týmový hráč s tahem na bránu.- Zkušenost s přípravou a realizací interních školení v oblasti compliance vítaná.- Zkušenosti z farmaceutické společnosti velkou výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

ID: 3625177   Datum zveřejnění: 20.3.2019  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50 000-80 000 Kč/měs