Specialista Cash Collection s FRJ (Ref. č.: A5042)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš významný klient v oblasti farmacie hledá šikovné kandidáty na pozice s využitím cizích jazyků, konkrétně angličtiny a francouzštiny. V Praze právě rozjíždíme nové centrum sdílených služeb a hledáme zkušené a zodpovědné lidi do oddělení financí, kteří se nebudou bát přiložit ruku k dílu. Čeká je nastavení interních procesů a komunikace s kolegy a klienty v zahraničí.Hledáme pouze uchazeče, kteří už mají aktuální zkušenost s Cash Collection a které zároveň baví komunikace s klienty i administrativa. Naším hlavním cílem není najít pouze zkušené talenty, ale komunikativní jedince co rádi po práci zajdou na kávu nebo na něco dobrého a pro které práce nebude pouze nutností ale také radostí a trochu i koníčkem.Rádi Vám nabídneme kariérní postup, kurzy, příspěvek na dopravu, na sport nebo připojištění a hlavně stabilní a komfortní zázemí s fajn kolegy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- fajn tým a účast na rozjezdu oddělení- 5 týdnů dovolené a dny sick days- příspěvek na pojištění- systém cafeterie- jazykové kurzy- příspěvek na dopravu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Do nově vznikajícího týmu v centru Prahy hledáme sympatické kandidáty pro pozici Cash collection s angličtinou a francouzštinou. Čekají na Vás skvělé benefity, možnost rozjet interní procesy a také svou kariéru!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Francouzský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- aktuální zkušenost na pozici cash collection alespoň 2 roky- plynulý francouzský jazyk a dobrý anglický jazyk- znalost finančních procesů v centru sdílených služeb- zkušenost z mezinárodní společnosti- týmového ducha- komunikativní osobnost- dobrou znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

ID: 3626455   Datum zveřejnění: 21.3.2019  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.