Specialista Cash collection s NJ (Ref. č.: A5041)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš významný klient v oblasti farmacie hledá šikovné kandidáty na pozice s využitím cizích jazyků, konkrétně angličtiny a němčiny. V Praze právě rozjíždíme nové centrum sdílených služeb a hledáme zkušené a zodpovědné lidi do oddělení financí, kteří se nebudou bát přiložit ruku k dílu. Čeká je nastavení interních procesů a komunikace s kolegy a klienty v zahraničí.Hledáme uchazeče, kteří už mají ideálně zkušenost s Cash Collection a které zároveň baví komunikace s klienty i administrativa. Naším hlavním cílem není najít pouze zkušené talenty, ale komunikativní jedince co rádi po práci zajdou na kávu nebo na něco dobrého. Rádi Vám nabídneme kariérní postup, kurzy, příspěvek na dopravu, na sport nebo připojištění a hlavně stabilní a komfortní zázemí s fajn kolegy.

Informace o mzde

33 000-45 000 Kč/měs

Zaměstnanecké výhody, benefity

- fajn tým a účast na rozjezdu oddělení- 5 týdnů dovolené a dny sick days- příspěvek na pojištění- systém cafeterie- jazykové kurzy- příspěvek na dopravu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Do nově vznikajícího týmu v centru Prahy hledáme sympatické kandidáty pro pozici Cash collection s angličtinou a němčinou. Čekají na Vás skvělé benefity, možnost rozjet interní procesy a také svou kariéru!

Požadavky na zaměstnance

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- aktuální zkušenost ve financích alespoň 1 - 2 roky- plynulý německý jazyk a dobrý anglický jazyk- znalost finančních procesů v centru sdílených služeb- zkušenost z mezinárodní společnosti- týmového ducha- komunikativní osobnost- dobrou znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

ID: 3626456   Datum zveřejnění: 21.3.2019  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   33 000-45 000 Kč/měs