Sales Engineer s NJ | strojírenství | home office | ČR+SR

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Slovenská republika, Česká republika (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce- prodej technických řešení, vč. technického poradenství – technologie pro průmyslové provozy- samostatná zodpovědnost za svěřený region – celá ČR a SR (převzetí pozice od kolegy odcházejícího do důchodu)- péče o silné portfolio stávajících klientů- analýza trhu a obchodního potenciálu, business development- samostatné řešení a zpracování obchodních případů- komunikace se zahraniční centrálou a reporting- práce z home officu v ČR nebo SR a intenzivní cestování ke klientům

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí prosperující mezinárodní skupiny- samostatnou, perspektivní práci na HPP- důkladné zaškolení- balíček zaměstnaneckých benefitů, vč. 5 týdnů dovolené- zajímavé platové ohodnocení- administrativní podporu- služební automobil, služební mobil, služební notebook, vše i pro soukromé použití

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro renomovanou mezinárodní společnost, dodavatele investičního zařízení pro průmyslové provozy, hledáme Sales Engineera, který bude samostatně zodpovídat na prodej na území ČR a SR a nacházet efektivní technická řešení pro zákazníky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání technického zaměření (popř. SŠ s praxí nahrazující vysokoškolské studium)- praxe v prodeji technických produktů spojená s technickým poradenstvím (výhodou je znalost pneumatických systémů)- plynulá znalost německého jazyka podmínkou (pro intenzivní spolupráci se zahraniční centrálou), znalost anglického jazyka velkou výhodou- ŘP. sk. B a flexibilita ohledně cestování (v kombinaci s home officem)- orientace na výsledky a na zákazníka- technické a analytické uvažování- schopnost samostatně pracovat na základě definovaných cílů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3627760  Datum zveřejnění: 24.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.