Koordinátor výroby (Ref. č.: A5054)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Organizace a koordinace práce s dělníky ve výrobě- Komunikace s dělníky v rámci jejich osobních aktivit (ubytování, návštěvy lékaře,..)

Informace o mzde

20 000-23 000 Kč/měs

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Velký prostor pro seberealizaci, možnost kariérního růstu- Zázemí silné personální agentury- Zajímavé finanční ohodnocení- Zaškolení a podporu po celu dobu pracovního poměru- Ubytování- Nástup: pouze ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáte novou pracovní příležitost? Jste komunikativní a umíte pracovat samostatně? Pojdtě s námi do toho!

Požadavky na zaměstnance

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Časová flexibilita, ochota pracovat ve třísměnném provozu- Komunikativní znalost českého (slovenského) jazyka, další jazyky (UJ, RJ, PJ, ) výhodou- Organizovaná, samostatná osobnost- řidičský průkaz sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

ID: 3628956   Datum zveřejnění: 26.3.2019  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20 000-23 000 Kč/měs