Business Developer (Ref. č.: A4073)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Business development a dlouhodobý rozvoj vztahů s klienty, jednateli firem, obchodními kluby a asociacemi,- vyhledávání a oslovování nových klientů, - rozvoj vzájemně výhodné spolupráce se strategickými partnery,- realizace strategie rozvoje oborových a profesních specializací,- identifikace nových trendů v oboru finančnictví/ pojišťovnictví,- reprezentace portfolia společnosti na vybraných údálostech.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci u jedničky na trhu,- příjemné pracovní prostředí a pozitivní firemní kultura,- spolupráci na hlavní pracovní poměr,- týden dovolené navíc, - stravenky v hodnotě 90 Kč, - 3 sick days v roce, - možnost využití Home office,- příspěvek na penzijní spoření,- služební vůz i k soukromým účelům (po zkušební době),- zaměstnanecké akce a výlety,- propracovaný adaptační program a interní systém vzdělávání,- možnost využít zahraniční stáž,- dlouhodobé vzdělávání a podpora osobního rozvoje.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jste obchodně orientovaný člověk a hledáte příležitost, kde bude hlavní náplní práce komunikace, navazování a udržování vztahů s obchodními partnery a reprezentace společnosti na různých společenských akcích? Nechybí Vám drive, příjemné vystupování a sektor finančnictví/ pojišťovnictví je Vám blízký? Odpovídáte-li ano, pojďme si popovídat o pozici a společnosti blíže.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Obchodní drive,- příjemné vystupování,- vyjednávací schopnosti,- aktivní a kreativní přístup,- řidičský průkaz skupiny B,- zkušenosti ze sféry B2B.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Revoluční 655/1
110 00 Praha 1
www.manuviarecruitment.com
ID: 3629699   Datum zveřejnění: 26.3.2019  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.