Tryskání korb nákladních vozů - od 130 Kč/h čistého + obědy a ubytování zdarma a navíc ještě 15 000 Kč náborový bonus

Manuvia, a. s.

Slaný, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Okres Kladno, Okres Louny, Okres Rakovník

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- tryskání korb na nákladní vozy hadicí, která je pod tlakem
- zdrsňování povrchu tryskáním před samotným lakováním

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- stravování v podnikové jídelně denně zdarma
- motivující finanční ohodnocení 130 Kč/h v čistém
- po 3 měsících navýšení nástupního platu až na 147 Kč/h čistého
- pracovní oblečení a obuv zdarma
- nástup možný ihned, nebo dohodou

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte své životopisy, nebo pro více informací volejte na níže uvedené telefonní číslo.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná mezinárodní společnost zabývající se výrobou korb na nákladní vozy.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- fyzická zdatnost - k udržení hadice pod tlakem je třeba mít dobrou fyzickou kondici
- zkušenosti na obdobné pozici výhodou
- při zkoušce je třeba, aby byl uchazeč schopný udržet hadici pod tlakem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3030259  Datum zveřejnění: 7.2.2018