Svářeč ZM1 - výborná mzda-nástup hned!

Mám záujem

Místo práce

Česká republika, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Okres České Budějovice, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Brno - město, Okres Vyškov, Okres Liberec, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Olomouc, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Ústí nad Orlicí, Plzeň - město, Okres Kutná Hora, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Okres Ústí nad Labem, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Uherské Hradiště, Okres Zlín, Praha

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost je výrobcem IT a průmyslových rozvaděčů a systémových řešení pro datová centra.
  • práce na svařovacím automatu
  • práce se strojním broušením s ručním doleštěním
  • práce s měřidly

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
  • motivující platové ohodnocení
  • práci v přátelském kolektivu
  • zajištěné ubytování ZDARMA
  • možnost práce na přesčasy
  • bonusy za Vaší odvedenou práci
  • kariérní růst

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

- praxe min. 2 roky
- znalost čtení výkresové dokumentace
- platný svářečský průkaz (ZM1)
- ochotu pracovat na 3 směnný provoz
- učit se novým věcem
- spolehlivost a zodpovědnost za výsledek

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.
Nevěříte? Přesvědčte se sami - zavolejte zdarma na +420 800 400 499, nebo klikněte na www.manuvia.cz

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia a. s., organizační složka
Na Rovince 879
72000 Ostrava - Hrabová
ID: 3068282   Datum zveřejnění: 24.1.2018