Technik kvality iba 2 voľné miesta - Brandýs nad Labem

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Česko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
28000 Kč + variabilná zložka 0 - 5000 Kč

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho dlhodobého klienta, ktorý sa zaoberá výrobou komponentov pre automobilový priemysel v okolí Brandýsa nad Labem, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Technika kvality.
Vašou náplňou práce bude:
- komunikácia so zákazníkom
- koordinácia zvereného tímu/2-10 ľudí/
- report Excel, IS
- nastavenie procesu kontroly
- monitoring
- občasné kontroly operátorov
- vytváranie pracovných návodiek
- riešenie reklamácií 8D report
- rôznorodá práca u zákazníka priamo vy výrobe

Ponúkame stabilné a dlhodobé zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
Okrem iného:
- sick day
- mobilný telefón
- notebook
- firemné vozidlo s možnosťou využitia na súkromné účely
- príjemný kolektív
- mzda 28000Kč + variabilná zložka 0-5000Kč
- ubytovanie zabezpečené
- doprava zabezpečená.

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

+421 911 828 201, [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť s dlhoročnou praxou vo výrobe komponentov pre automobilový priemyslel.

Požiadavky na zamestnanca

- prax s vedením tímu - výhodou
- komunikačné schopnosti
- odolnosť voči záťaži
- schopnosť spolupracovať v kolektíve
- časová flexibilita
- zdravotná spôsobilosť
- precíznosť, flexibilita a zodpovednosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3148886  Datum zveřejnění: 16.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28000 Kč + variabilná zložka 0 - 5000 Kč