Zvyšujeme bonus až na 375 €- Nitra - výroba LCD televízorov aj s ubytovaním!

Mám záujem

Místo práce

Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

Vaša hrubá mzda - 963 € / bonusy + príplatky + základná zložka mzdy /

Termín nástupu

ihned

Druh pracovního poměru

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • balenie LCD televízorov ,
  • skladanie komponentov LCD, montáž TV, testovanie TV,
  • vybaľovanie materiálu
  • kontrola komponentov
  • zásobovanie výrobných liniek

8h a 12 h zmeny,
  • práca v čistom a tichom prostredí

  • práca vhodná pre ženy, mužov aj páry
  • stabilná práca
  • rôzne nenáročné pozície vo výrobe
  • zabezpečené ubytovanie - ZDARMA / príspevok iba 1 € za noc /
  • doprava zabezpečená z ubytovne na pracovisko a späť - ZDARMA
  • doprava z Východu zabezpečená - ZDARMA / BJ - PP - KE- PO - RV -RS - LC - ZV /
  • príspevok na závodné stravovanie
  • možnosť nadčasov
  • týždenné zálohy
  • nástup je každý týždeň
  • dochádzkový bonus 50 €
  • výkonnostný bonus 75 €
  • MIMORIADNY BONUS až 150 € (od 1.9.2018)

Informácie o výberovom konaní

ak Vás naša ponuka zaujala tak nás neváhajte kontaktovať :

osobne na pobočke : Manuvia - Staničná 1268,
093 01 Vranov n/T
/ bývalý xawax /

telefonický : 0911/82 82 06

alebo nám pošlite svoj životopis na email :

[email protected]

budeme kontaktovať vybraných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť patrí medzi svetových lídrov vo výrobe produktov, akými sú notebooky, televízory, digitálne kamery, hracie konzoly a podobne. Objemom a kapacitou výroby je najväčším dodávateľom LCD televízorov pre celý európsky trh.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
  • zdravotná spôsobilosť
  • práca vhodná pre ženy aj mužov

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, a.s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava
ID: 3150257   Datum zveřejnění: 28.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Vaša hrubá mzda - 963 € / bonusy + príplatky + základná zložka mzdy /