Svářeč s EN 135 - nástup ihned, ubytování zdarma

Manuvia, a. s.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Brno - město, Brno - venkov, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres Jindřichův Hradec, Okres Třebíč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do zavedené české strojírenské společnosti hledáme šikovné svářeče! Nástup je možný ihned.

Jaké svařování Vás čeká?
- svařují se komponenty do zemědělských, manipulačních a stavebních strojů
- jedná se o sériovou výrobu s upínáním do přípravků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám za Vaši práci nabízíme?
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- vynikající finanční ohodnocení
- možnost přesčasů
- výborná dopravní dostupnost k podniku
- nástup možný ihned, nebo dohodou
- ubytování v blízkosti podniku

Informace o náboru

Zaujala vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zasílejte své životopisy nebo pro více informací volejte na níže uvedené telefonní číslo. Každý uchazeč bude kontaktován.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Podnik, který se zabývá výrobou komponentů pro zemědělské, stavební a manipulační stroje.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

strojírenství

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?
- státní zkouška 135 (stačí základ, pokud jste ochotný si státnice dodělat)
- znalost výkresové dokumentace
- zkušenost s tenkým materiálem (1,5 - 6 mm)
- práce v třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3251545  Datum zveřejnění: 6.2.2018