Svářeč EN 135

Mám záujem

Místo práce

Opava, Česko

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

170,-/hod

Termín nástupu

ihned

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní Vaší práce bude svařování jednotlivých komponentů a různých typů svářenců.
Svou prací přispějete ke vzniku nových vlakových souprav, stavebních strojů světoznámých značek anebo jeřábů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • možnost zabezpečit ubytování
  • možnost stravování v jídelně podniku
  • zajímavé platové ohodnocení
  • práce dlouhodobého charakteru
  • možnost obnovení propadlých svářečských certifikátů
  • dbáme na spokojenost našich zaměstnanců

Informace o náboru

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle: +420 739608539, nebo mailem : [email protected]

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2018 (zbývá ještě 43 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Hledáme zkušené svářeče s platnými certifikáty – metody svařování dle ČSN EN 287-1 135. Budete pracovat v podnicích s významným postavením a velkým objemem zakázek, které se zabývají výrobou, rekonstrukcí, modernizací a údržbou kolejových vozidel, výrobou stavebních strojů, dopravníků a jeřábů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • pracovní zkušenosti se svařováním metodou 135
  • samostatná orientace ve výkresové dokumentaci
  • manuální zručnost, samostatnost a chuť pracovat
  • jeřábnický a vazačský průkaz = možnost vystavení/obnovení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.
Nevěříte? Přesvědčte se sami - zavolejte zdarma na +420 800 400 499, nebo klikněte na www.manuvia.cz

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Na Rovince 879
72000 Ostrava - Hrabová
ID: 3288859   Datum zveřejnění: 23.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   170,-/hod