Operátor výroby - ubytovaní zdarma, vhodné i pro páry

Mám záujem

Místo práce

Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou, Prostějov, Šumperk, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Kolín, Kutná Hora, Nymburk, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

110

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o práci jednoduchou a fyzicky nenáročnou:

  • testování a drobné opravy
  • montáž výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

+ ubytování zdarma
+ motivující mzda
+ pro místnich příspěvek na ubytování a cestovné 2500,-/měsíc
+ dlouhodobá práce na HPP
+ bonusy za docházku
+ bonusy za vykonanou práci
+ stravenky
+ příspěvky dle ZP
+ ochranné pracovní pomůcky
+ možnost záloh
+ možnost práce přesčas

Informace o náboru

V případě zájmu nás kontaktujte na tel: 731 619 063 nebo na emailovou adresu [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Podnik se zabývá převážně automobilovým, strojírenským a elektrotechnickým průmyslem.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Výhodou praxe na obdobné pozici - není podmínkou
  • Pečlivost
  • Zodpovědnost
  • spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.
Nevěříte? Přesvědčte se sami - zavolejte zdarma na +420 800 400 499, nebo klikněte na www.manuvia.cz

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People
Na Rovince 879
720 00 Ostrava
ID: 3306349   Datum zveřejnění: 6.4.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   110