Dělník/ce do výroby - možnost i pro páry / ubytování zdarma / nástup ihned

Mám záujem

Místo práce

Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Okres Olomouc, Okres Pardubice

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podnik nabízí více volných míst:

  • obsluha strojů
  • kontrola jednotlivých kusů
  • manipulace s ručním nářadím, případná montáž

Práce vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Nejedná se o normohodiny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr
  • práce na 8h směny... PO-PÁ, volné víkendy
  • plat: od 90-100kč/h v čistém.. + benefity ze strany podniku, po zapracování možnost navýšení
  • měsíční mzda od 17 000kč v čistém
  • skvělé a motivující platové ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • uplatnění v moderní a vzrůstající firmě
  • proplacené veškeré přesčasy, dovolené, svátky
  • podnikové stravování
  • výborná dostupnost MHD
  • ubytování zajištěné zdarma

Informace o náboru

Staňte se i vy součástí moderní a rozvíjející se firmy.

Nástup možný ihned.

Pokud máte o danou pozici zájem, poprosím o zaslání životopisu na emailovou adresu - [email protected] , případně stačí prozvonit/zavolat na kontakt 734 353 446.

Těšíme se na spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • manuální zručnost a kladný vztah k práci
  • dochvilnost, spolehlivost a pravidelnou docházku
  • ochota učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.
Nevěříte? Přesvědčte se sami - zavolejte zdarma na +420 800 400 499, nebo klikněte na www.manuvia.cz

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia, a.s., organizační složka
Na Rovince 879
720 00 Ostrava
ID: 3356367   Datum zveřejnění: 9.4.2018