Svářeč EN 135 od 36 000 Kč /měsíc netto, ubytování zdarma, turnusy

Mám záujem

Místo práce

Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné svářeče, na svařování skeletů kolejových vozidel. Jestliže máte EN 135 propadlé, můžeme Vám zajistit obnovu průkazu.

Jaká práce Vás čeká?
svařování skeletů vagonů - tramvaje, vlaky
nepřetržitý provoz: 12h směny (možnost turnusů)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
velice příznivé mzdové ohodnocení - od 205 Kč/hod netto
možnost obnovení/vystavení EN 135, stačí mít platný ZM1
ubytování zdarma (5 minut od podniku)
sociální zařízení a kuchyňka na pokoji
podnikovou jídelnu
osobní ohodnocení
5 týdnů dovolené
možnost práce na turnusy
místo výkonu práce: Česká Lípa

Informace o náboru

Jestliže Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte mě na čísle 733 166 609 nebo mi zašlete svůj životopis na [email protected]
Každý uchazeč bude kontaktován.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Jedná se o našeho významného klienta, který se zabývá výrobou kolejových vozidel.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?
certifikát EN 135
praxe minimálně 2 roky se svářením větších kusů v posledních 3 letech
znalost výkresové dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.
Nevěříte? Přesvědčte se sami - zavolejte zdarma na +420 800 400 499, nebo klikněte na www.manuvia.cz

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People
Na Rovince 879
720 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Anna Závodná
Tel.: +420725427742
E-mail: poslat životopis
ID: 3372188   Datum zveřejnění: 3.9.2018