Montážník + ubytování, vhodné i pro páry

Manuvia, a. s.

Místo práce
Olomouc, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
17 500 Kč/měsíc- docházkový bonus - bonus za vykonanou práci - příspěvek na stravu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- manuální a dělnické práce zejména při výrobě komponentů do aut
- jednoduchá manuální práce vhodná pro muže i ženy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní práci na pracovní smlouvu (čisté a klimatizované prostředí)
- motivující plat
- zaškolení na dané pozici a kariérní růst
- ubytování nedaleko podniku
- SVOZY z ubytování do práce
- ODMĚNY za kvalitní práci
- docházkové BONUSY
- 25 dní dovolené
- PŘÍSPĚVKY dané zákonem (možnost přivýdělku formou přesčasů)
- PRAVIDELNÉ ZÁLOHY
- pracovní oblečení

Informace o náboru

V případě zájmu reagujte na inzerát, můžete přiložit i váš životopis, případně mě můžete kontaktovat níže na uvedené telefonní číslo.

Každý uchazeč bude, co nejdříve kontaktován nazpět.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významní mezinárodní klienti, působící po celé České republice, specializující se zejména na automobilovou výrobu celosvětových značek.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

NÁM POSTAČÍ JEN VAŠE:
- chuť do práce
- manuální zručnost a flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3386321  Datum zveřejnění: 23.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 17 500 Kč/měsíc