Operátor logistiky VZV s platom 950€ pri Trnave

Manuvia, a. s.

Žilinský kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
Základná zložka mzdy: 750€ + 200€ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si hľadáš seriózne zamestnanie, tak sa pridaj k našej spoločnosti, ktorá zamestnáva vyše 136 000 zamestnancov. Ponúkame ti pracovnú pozíciu operátora logistiky VZV v automobilovom priemysle u jedného z najväčších svetových dodávateľov sedacích a elektronických systémov.
Čo bude tvojou náplňou práce?
preprava materiálu pomocou VZV aj ručne v sklade
práca v sklade, príprava materiálu, naskladňovanie a vyskladňovanie materiálov a konštrukcií na sedačky
naváženie a príprava materiálu pre výrobu podľa výrobného plánu
manuálne balenie sedačiek a príprava k nakladaniu
nakladanie hotových autosedačiek do kamiónov pre ďalšiu distribúciu

Čo u nás získaš?
mesačný plat 950€
príplatky za prácu v noci, cez víkendy, sviatky a nočné zmeny
mesačný výkonnostný bonus, ktorý ti určuje tvoj nadriadený
základnú zložku mzdy 750€
zabezpečíme ti dopravu do zamestnania aj zo zamestnanie úplne zadarmo
vybavíme ti bezplatné ubytovanie, ty s tým nemusíš mať žiadne starosti
stravné lístky v hodnote 3,60€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

líder v automotive vo Voderadoch

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Aké sú požiadavky na teba?
minimálne vzdelanie základné
pozícii však vyhovuje aj stredoškolské vzdelanie bez maturity
na pozíciu nie je potrebný platný preukaz VZV, prax je však potrebná

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3472181  Datum zveřejnění: 17.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Základná zložka mzdy: 750€ + 200€ bonusy