Montážnik autosedadiel v ČR s ubytovaním zdarma - plat až 1 000 €

Manuvia, a. s.

Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
Základná zložka mzdy : 820€ + 180€ bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zarábajte u svetového lídra vo vývoji a výrobe automobilových sedadiel, na ktoré sa pohodlne posadíte vo viac ako 360 modeloch najväčších automobilových výrobcov. Zdokonaľujte automobilové sedadlá a svet mobility s nami. Buďte súčasťou výroby áut značky Škoda a Porsche.
Pracovná náplň:
montáž autosedadiel a ďalšia súvisiaca práca na výrobnej linke podľa pracovného návodu
vykonávanie vizuálnej kontroly kvality hotových sedadiel z montážnej linky podľa kontrolných predpisov
kontrola kvality materiálu pre montáž sedadiel
zodpovednosť za kvalitu odvedenej práce

športové a kultúrne podujatia, masáže, Vianočný večierok, Family day
atraktívny plat 1000€
zamestnanie v čistom, modernom a bezprašnom prostredí
zabezpečenie ubytovania ZADARMO v modernej a čistej ubytovni
doprava zdarma z ubytovne do zamestnania
63€ - čalúnnický príplatok
47€ - bonus za mesačnú prítomnosť
základnú zložku mzdy 820€
výkonnostný bonus
príplatky za prácu v noci, cez víkendy a cez sviatky
príplatky za nadčasy a poobedňajšie zmeny
možnosť vyplácania záloh každý pondelok
príspevok na teplú stravu v jedálni (ranná a poobedňajšia zmena) – stravné lístky v hodnote 2,80€
25 dní dovolenky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

líder v automotive vBezdečíne

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3476847  Datum zveřejnění: 23.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Základná zložka mzdy : 820€ + 180€ bonusy a príplatky