Zámečník, údržbář - zajištění ubytování, pravidelné zálohy, pohodová a klidná práce

Manuvia, a. s.

Místo práce
Přerov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- údržba kolejových vozidel
- výměna starých komponentů za nové
- práce s ručním nářadím (měřidla, brusky, vrtačky, šroubováky atd.)

Jedná se o pohodovou práci v klidném pracovním prostředí, žádný hluk, žádný spěch.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání
- motivující plat cca 30 000 Kč + od 2. měsíce navýšení
- ubytování
- žádné noční, pouze RANNÍ směny + možné přesčasy
- pravidelné zálohy
- pracovní oblečení zdarma

Informace o náboru

V případě zájmu mi prosím reagujte na inzerát, pokud máte, můžete přiložit i váš životopis.
Pro více informací volejte, nebo pište na níže uvedený telefon.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná strojírenská firma, která se zaměřuje na opravy, údržby a renovace kolejových vozidel.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

zámečník, montér, údržbář

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe na některé z těchto pozic: zámečník, montér, údržbář
- znalost práce s různými schématy, s výkresovou dokumentací

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3487556  Datum zveřejnění: 7.9.2018