Operátor výroby (Jablonec nad Nisou)

Manuvia, a. s.

Místo práce
Jablonec nad Nisou, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
16.000,- základní mzda + 1.000,- za docházku + 1200,- přííplatek za nepřetržitý provoz, odměny od mistra ař 3.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha vstřikovacího lisu.
Jedná sa o práci na lisu, kde se výrobek z lisu vybere, opracuje a vizuálně zkontroluje.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce na HPP
Možnost záloh, přesčasy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Stabilní mezinárodní firma zabývající se výrobou součástek z pryže pro automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Manuální zručnost, spolehlivost, dochvilnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3494087  Datum zveřejnění: 17.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16.000,- základní mzda + 1.000,- za docházku + 1200,- přííplatek za nepřetržitý provoz, odměny od mistra ař 3.000,-