Nenáročná brigáda v přátelském prostředí, 140 Kč/hod + příplatky (Dělník)

Mám záujem

Místo práce

Praha-západ, Česko

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

140 - 175 Kč/hod

Termín nástupu

08.10.2018

Druh pracovního poměru

na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme muže a ženy od 18ti let na nenáročnou brigádu do tiskárny v Chrášťanech, která se nachází 6 minut svozovým autobusem ze Zličína. Nabízíme zajímavý výdělek, čisté, příjemné a přátelské prostředí, moderní zázemí a pohodovou práci bez zbytečných stresů.

Jaká je pracovní doba?
ŘÍJEN - LISTOPAD
8 hodinové směny (PO - PÁ) - třísměnný provoz
  • ranní (6:00-14:00)
  • odpolední (14:00 - 22:00)
  • noční (22:00 - 6:00)

nebo nově možnost chodit jen 3 dny v týdnu s možností výběru směny

PROSINEC
12 hodinové směny - krátký/dlouhý týden

Co Vás u nás čeká?
  • kontrola vyhotoveného materiálu (přáníčka, pozvánky, pohlednice, fotoknihy...)
  • výpomoc při balení zboží
  • expedice zboží
  • jednoduchá obsluha a údržba tiskařských strojů
  • jednoduchá výpomoc ve skladě

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • smlouva DPČ s možností přestupu na HPP
  • odměna 140 Kč/hod
  • příplatky za noční směny 15%
  • příplatky za víkendy 10%
  • stravenky v hodnotě 80 Kč, při 12hod. provozu 100 Kč
  • svozový autobus ze Zličína a zpět ZDARMA
  • čisté a moderní prostředí
  • přátelský kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Stabilní firma působící na českém trhu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • věk min. 18 let
  • uživatelskou znalost PC
  • flexibilitu
  • samostatnost, pečlivost, pracovitost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.
Nevěříte? Přesvědčte se sami - zavolejte zdarma na +420 800 400 499, nebo klikněte na www.manuvia.cz

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia, s.r.o.
5.Května 35/1141
140 00 Praha 4
ID: 3499541   Datum zveřejnění: 24.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   140 - 175 Kč/hod