Práca na 1 zmenu - Neváhaj - zamestnáme Ťa! Balenie TV v Galante - Nástup Okamžite!

Mám záujem

Místo práce

Trnavský kraj, Slovensko

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

650 € + príplatky!!!!

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovního poměru

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1 zmenná prevádzka - práca od 6:00 -15:00

Nástup pre každého kto má chuť pracovať a chce skúsiť niečo nové.

Bez testov a pohovorov!!! - nie je na čo čakať!

Neváhajte!!!

  • ide o prácu pri balení TV a monitorov do kartónov, ukladanie na palety

Možnosť zaučenia.

Nástupy priebežné!!! - už aj 22.11.2018!!!

  • 13. a 14. plat
  • základná mzda 500 € mesačne
  • 50 € bonus za výkon
  • 50 € bonus za dochádzku
  • príplatky
  • možnosť dlhodobého zamestnania

Informácie o výberovom konaní

Nie je na čo čakať!!!!

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite svoj životopis : [email protected],
alebo nás navštívte osobne na pobočke : WP Mlynská 27 - 1. poschodie, číslo dverí 102, 04001 Košice,
alebo nás kontaktujte telefonicky : 0911 337 826

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Líder v elektrotechnickom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • šikovnosť
  • manuálna zručnosť
  • zdravotná spôsobilosť
  • chuť pracovať

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia a. s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava
ID: 3501546   Datum zveřejnění: 4.12.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   650 € + príplatky!!!!