Práca vo výrobe na 1 zmenu v Galante! Nástup ihneď bez testov a pohovorov!

Mám záujem

Místo práce

Dunajská Streda, Slovensko

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

3 eur/hod + 50 eur dochádzkový bonus + 50 eur výkonostný bonus. Mesačný priemer od 650 eur netto.

Druh pracovního poměru

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • jednoduchá práca pre mužov aj ženy
  • manipulácia s materiálom
  • balenie hotových výrobkov
  • vizuálna kontrola

  • nástup ihneď bez testov a pohovorov
  • práca na 1 zmenu
  • voľné víkendy
  • bezplatné ubytovanie
  • bezplatná doprava
  • dlhodobá práca na TPP
  • možnosť čerpania záloh

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.10.2018 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zodpovednosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Medvecká
Tel.: +421917205205
E-mail: poslať životopis
ID: 3501874   Datum zveřejnění: 26.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   3 eur/hod + 50 eur dochádzkový bonus + 50 eur výkonostný bonus. Mesačný priemer od 650 eur netto.