Jednoduchá výpomoc v tiskárně 140 Kč/hod, možnost záloh

Mám záujem

Místo práce

Chrášťany, Česko

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

140 - 160 Kč/hod

Termín nástupu

08.10.2018

Druh pracovního poměru

na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zodpovědné muže a ženy (od 18ti let) na sezónní výpomoc do moderní digitální tiskárny v Chrášťanech (7 minut od Zličína). Samozřejmostí je svozový autobus ze Zličína ZDARMA, který jezdí několikrát za hodinu, stravenky za každou odpracovanou směnu, zálohy každý týden a hlavně nenáročnou práci v moderním, čistém a přátelském prostředí.

Náplň práce:
  • kontrola pozvánek, přáníček, fotoknih, kalendářů...
  • výpomoc při balení a expedici zboží
  • jednoduchá obsluha a údržba tiskařských strojů
  • nenáročná výpomoc ve skladu

Pracovní doba:
  • třísměnný provoz PO-PÁ - (6 - 14, 14 - 22, 22 - 6)
  • od konce listopadu 12ti hodinové směny

Informace o náboru

  • smlouvu na DPČ s možností přestupu na HPP
  • nástup od 8. 10. 2018
  • mzdu 140 - 160 Kč/hod
  • příplatky za noční směnu 15%
  • zálohy ve výši 1 000 Kč každý týden
  • stravenky za každou odpracovanou směnu
  • svozový autobus ze Zličína a zpět ZDARMA
  • získání praxe v polygrafii
  • zaměstnanecký servis od koordinátorů v místě práce
  • certifikát pro pracovníky obsluhy tisku
  • zajímavou práci v moderním, čistém a nekonvenčním prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Stabilní firma působící na českém trhu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • zletilost
  • znalost práce na PC
  • flexibilitu - možnost pracovat 8 hodinovou směnu
  • zodpovědný přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.
Nevěříte? Přesvědčte se sami - zavolejte zdarma na +420 800 400 499, nebo klikněte na www.manuvia.cz

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia, s.r.o.
5.Května 35/1141
140 00 Praha 4

Kontakt

Kontaktní osoba: Zuzana Pačutová
Tel.: +420 734 567 774
E-mail: poslat životopis
ID: 3502266   Datum zveřejnění: 27.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   140 - 160 Kč/hod