Hľadáš prácu ako vodič VZV? Zarábaj 960€ u nás!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnava, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
Základná mzda: 747€ + 213 € bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš preukaz VZV a hľadáš si dobre platené miesto? Nechce sa ti odísť zo Slovenska, pretože tu máš rodinu? Využi túto jedinečnú ponuku práce v Trnave, kde si zarobíš 960€. Zabezpečíme ti ubytovanie, dopravu a mnohé ďalšie bonusy. Neváhaj a daj nám o sebe vedieť.
Náplň práce operátora logistiky:
zásobovanie výrobnej linky dielmi
napĺňanie a príprava vozíkov distribučných súprav
jazdenie po určených trasách na pridelenom úseku
manipulácia s paletami ich vyprázdňovanie a skladovanie
dodržiavanie bezpečnostných pokynov a pracovných štandardov

Čo ponúkame?
atraktívny zárobok 960€ mesačne
bonus za prácu s VZV 50€ mesačne
vysoké príplatky za nočné zmeny a nadčasy
individuálne prémie 65€ mesačne od druhého mesiaca
kolektívne prémie 35€ mesačne od tretieho mesiaca
13. plat vyplácaný v júni a v decembri
základnú zložku mzdy 747€
vyplácanie záloh zo mzdy každý týždeň do prvej výplaty
príspevok na dopravu 20€ v čistom od 3. mesiaca
ubytovanie v bytoch prvý mesiac ZADARMO
nástup možný ihneď

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

líder v automotive v Trnave

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Čo požadujeme?
platný preukaz na obsluhu motorových vozíkov tried I. kategória W1 (VZV do 5 ton)
motiváciu pracovať
zodpovednosť a spoľahlivosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3506196  Datum zveřejnění: 2.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Základná mzda: 747€ + 213 € bonusy a príplatky