Svářeč EN 135 - 45 000 Kč +zajistíme ubytování! Každý týden máme nástupy.

Manuvia, a. s.

Místo práce
Nový Jičín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- svařování s CO2
- materiál cca 14 mm a více (jedná se spíše o silný materiál)
- svařování dílů na pracovní stroje atd. (zakázková výroba)
- práce podle výkresové dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- zálohy
- UBYTOVÁNÍ zajistíme
- stravování v podnikové jídelně
- motivující plat až 270 Kč/h
- možnost přesčasů, i možnost práce o víkendu
- v případě HPP poskytneme i pracovní oblečení zdarma

Informace o náboru

V případě zájmu reagujte na inzerát, nebo pro více informací volejte na níže uvedený telefon. Pokud máte sestavený životopis, budeme rádi, když nám ho pošlete.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významný strojírenský podnik s dlouholetou historií v České republice.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti se svařováním hrubého materiálu s co2
- úřední zkouška EN 135 (propadlé obnovíme)
- orientace ve výkresové dokumentaci
- ochota práce na 3 směny (ranní, odpolední, noční)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3514964  Datum zveřejnění: 12.10.2018