Hledáme šikovného svářeče, vysoké výdělky, ubytování zdarma, nástup ihned

Mám záujem

Místo práce

Česká Lípa, Česko

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

od 36 000,- + osobní ohodnocení

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • svařování skeletu – tramvaje, vlaky …

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr
  • získání praxe v nadnárodní společnosti
  • výborné platové podmínky
+ navíc osobní ohodnocení od mistra k základní mzdě
  • 25 dní dovolené
  • ubytování zdarma – pouze 5 minut od podniku pěšky

Informace o náboru

Každý uchazeč bude kontaktován.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Podnik vyrábí kolejové vozidla.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • certifikát EN 135
  • praxi minimálně 2 roky se svářením větších kusů a to v posledních 3 letech
  • znalost výkresové dokumentace
  • spolehlivost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.
Nevěříte? Přesvědčte se sami - zavolejte zdarma na +420 800 400 499, nebo klikněte na www.manuvia.cz

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Vysoká nad Kysucou 228
023 55 Ostrava - Hrabová

Kontakt

Kontaktní osoba: Karla Ježíková
Tel.: +420739574486
E-mail: poslat životopis
ID: 3518609   Datum zveřejnění: 17.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   od 36 000,- + osobní ohodnocení