Zarábajte u svetového lídra vo vývoji a výrobe automobilových sedadiel, na ktoré sa pohodl ne posadíte vo viac ako 360 modeloch najväčších automobilov

Mám záujem

Místo práce

Stredočeský kraj, Česko

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

MZDA: 1300€, základná zložka mzdy: 790€ + 510€ variabil

Druh pracovního poměru

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude vašou náplňou práce?
• montáž sedadiel a iná práca na linke podľa potreby a pracovného návodu
• spolupráca s majstrom
• vykonávanie vizuálnej kontroly kvality hotových sedadiel z montážnej linky podľa kontrolných predpisov
• informovanie nadriadeného zamestnanca o hlavných chybách
• kontrola kvality materiálu pre montáž sedadiel
• zodpovednosť za kvalitu odvedenej práce

Čo u nás získate?
• ubytovanie a doprava zadarmo
• čisté, moderné, suché a bezprašné prostredie
• moderná jedáleň a možnosť výberu z troch teplých jedál
• možnosť zarobiť 1 300€
• stravné lístky v hodnote 2,60€
• pracovné oblečenie a pomôcky
• výkonnostné bonusy
• príplatky za sviatky, poobedné a nočné zmeny
• bonus za 18 hodinovú zmenu 100€
• čalúnický príplatok 50€
• bonus za mesačnú prítomnosť 40€
• bonus za týždennú prítomnosť 7,50€
základnú zložku mzdy 790€
• letný bonus (20% zo základnej mzdy)
• zimný bonus (20-100% zo základnej mzdy podľa odpracovaných rokov)
• možnosť výberu záloh

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Začnite zarábať pre TOP zamestnávateľa v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme?
  • Zamestnancov so spoľahlivým prístupom k práci
  • Práca je vhodná pre kohokoľvek s minimálne základným vzdelaním
  • Znalosť PC na užívateľskej úrovni

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia, a. s.
Štúrova 27
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Edita Šiňanská
Tel.: +421552812601
E-mail: poslať životopis
ID: 3519525   Datum zveřejnění: 18.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   MZDA: 1300€, základná zložka mzdy: 790€ + 510€ variabil