Řidič mezinárodní kamionové dopravy

Manuvia, a. s.

Místo práce
Německo, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- převoz sypkého materiálu, strojírenských výrobků, ocelových konstrukcí
- vozový park se nachází v Kopřivnici a jezdí se po trase zejména Kopřivnice – Německo případně Rakousko

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání
- smlouva na dobu neurčitou
- motivující mzda 40 000 - 60 000 Kč (i cestovními náhrady)
- zajímavá práce v nových vozech DAF – plachty, sklápěčky
- prémie
- nástup ihned

Informace o náboru

Pracovní doba: od pondělí do pátku
Řídí pouze jednotlivci.

V případě zájmu zasílejte své životopisy, nebo pro více informací volejte na uvedené telefonní číslo.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Významný klient působící ve strojírenském průmyslu. Sídlo firmy se nachází v Kopřivnici

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- základní znalost anglického, nebo německého jazyka
- řidičské oprávnění sk. C+E
- digitální karta
- zkušenosti s řízením kamionu v zahraničí alespoň 1 rok

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3525498  Datum zveřejnění: 26.10.2018