Pracovná ponuka na Morave - operátor výroby s platom 800€ v čistom

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Moravskoslezský kraj, Česko
Základná zložka mzdy + bonusy: 480€ + 500€ bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu s atraktívnym zárobkom neďaleko domova? Pracovná ponuka na Morave je pre vás to pravé. Získajte prácu operátora vo výrobe na spracovanie plechov. Čaká na vás plat 800€ v čistom, ubytovanie zadarmo, chutné obedy za symbolickú sumu a možnosť vybrať si zálohy zo mzdy. Kontaktujte nás ešte dnes.
Čo bude vašou náplňou práce?
vkladanie plechových častí automobilu do automatického zváracieho alebo lisovacieho stroja
práca na zvarovni alebo lisovni

Čo vám ponúkame?
atraktívny zárobok 800€ v čistom
ubytovanie 100% zadarmo
bezplatnú dopravu do Českej republiky
chutné obedy za 1€ priamo vo výrobe
prácu na Morave neďaleko domova
príplatky za víkendy, sviatky a nadčasy
naši zamestnanci priemerne zarobia 820€ v čistom
základná zložka mzdy 480€
vyplácanie záloh každý týždeň
nástup možný ihneď aj bez praxe

Informácie o výberovom konaní

Lokalita: Kopřivnice, Česko

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

líder v automotive v Kopřivnici

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3526094  Datum zveřejnění: 27.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Základná zložka mzdy + bonusy: 480€ + 500€ bonusy a príplatky